صفحه اصلی > index template > نمایش اخبار و محتوا 

سایز متنثبت نام و تشکیل پرونده متخصصین اعزامی به استان کهگیلویه و بویراحمد سال 1399 (درحال بروزرسانی)

این اطلاعیه مرتبا در حال بروزرسانی است و اخبار و اطلاعیه ها از طریق همین خبر در اختیار متخصصین قرار خواهد گرفت. بنابراین جهت کسب اطلاعات بیشتر در مراحل بعد به همین اطلاعیه مراجعه فرمائید.
ثبت نام و تشکیل پرونده متخصصین اعزامی به استان کهگیلویه و بویراحمد سال 1399 (درحال بروزرسانی)

ضمن عرض خوش آمدگویی و تشکر از اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد را جهت گذراندن تعهدات خود انتخاب نموده اید  موارد ذیل جهت اطلاع اعلام می گردد.


 ثبت نام صرفا به صورت اینترنتی و غیرحضوری انجام می گیرد.همه ی متخصصین اعزامی الزاما بایست در سامانه ی ثبت نام متخصصین اعزامی به استان  اطلاعات خود را وارد نمایند و در صورت عدم انجام فرآیند ( ثبت نام و بارگزاری مدارک)  از حق انتخاب محل خدمت برخوردار نخواهند بود. لطفا اسکن اصل و خوانا تمامی مدارک موجود در این لینک(اسکن کردن فتوکپی مدارک قابل قبول نیست)  را از قبل تهیه و سپس اقدام به بارگزاری فرمائید.

***  ثبت نام هم اکنون فعال است. لطفا لینک سامانه زیر را کلیک فرمائید و مطابق راهنمایی های درج شده در سامانه اقدام به ثبت نام نمائید.

اطلاعیه: مهلت ثبت نام تا روز دوشنبه 1399/06/10 ساعت 12 ظهر تمدید شد.


سامانه ی ثبت نام متخصصین اعزامی به استان


نکته مهم: اکنون میتوانید جهت مشاهده لیست تمام مدارک مورد نیاز ثبت نام الکترونیک به سامانه ثبت نام متخصصین اعزامی به استان مراجعه فرمائید.

 

 اطلاعيه 1(جدید):

در شهرهای زیر به جز رشته های داخلی و اطفال ( و استثنائاً چند رشته در سهمیه مناطق محروم) رشته دیگری اعزام نمیشود. لطفا متخصصین سایر رشته ها ( سهمیه آزاد) جزو اولویت های خود قرار ندهند.

شهرستان دنا ( مرکزیت سی سخت)

شهرستان بهمئی ( مرکزیت لیکک)

شهرستان چرام

شهرستان لنده

**این شهرستان ها دارای مرکز درمان بستر می باشند.

 اطلاعيه ٢:

در خصوص فرم تسويه حساب، لطفا از قرار دادن تسويه حساب صندوق رفاه دانشجويي خودداري نماييد منظور از فرم تسويه حساب، تسويه حساب با دانشگاه محل تحصيل است كه امضاهاي متعددي از واحدهاي مختلف دانشگاه در ان درج گرديده و شما اصل آن را به امور فارغ التحصيلي تحويل داده ايد

كساني كه فرم تسويه را به دانشگاه خود ارايه داده اند ميتوانند از طريق اين آدرس http://tims.behdasht.gov.ir/tft/ مشاهده نمايند كه امور فارغ التحصيل اشان انجام گرديده است يا خير

و پرينت اسكرين شات آن را در سامانه نيز بارگذاري نمايند.

اطلاعيه٣:

نقشه استان به همراه نام شهرستانها و مراكز آنها در پايين صفحه موجود مي باشد.

 


نکات مهم قابل توجه قبل از تهیه مدارک:

الف - موارد ذیل ملاک عمل جهت اخذ امتیاز بومی بودن است:

1- متولدین استان: ارائه صفحات شناسنامه
2- دو مقطع از سه مقطع تحصیلی در استان : بر اساس ارائه گواهی آموزش پرورش کل استان
3- فرزندان نیروهای نظامی که 5 سال در یکی از شهرهای استان اقامت داشته باشند بر اساس گواهی یگان خدمتی و گواهی از آموزش و پرورش کل استان مبنی بر تحصیل به مدت 5 سال تمام در استان

ب :   خواهشمند است نسبت به تسویه حساب و انجام امور فارغ التحصیلی در دانشگاه محل تحصیل اقدام و از ثبت در سامانه مربوطه http://tims.behdasht.gov.ir/tft اطمینان حاصل نمایید.

ج : پزشکانی که فارغ التحصیل نشده اند جهت جلوگیری از ثبت غیبت غیر موجه در سامانه وزارتخانه،باید از معاونت آموزشی دانشگاه محل تحصیلشان گواهی عدم فراغت از تحصیل بیاورند.

د: امتياز به گواهي هايي تعلق ميگيرد كه توسط معاونت توسعه يا معاونت درمان و يا معاونت بهداشتي دانشگاه محل خدمت صادر شده باشد به گواهي هاي صادره از سوي بيمارستانها و شبكه ها امتيازي تعلق نخواهد گرفت

اطلاعات جدول ضرایب و تسهیلات :

جدول ضرایب مناطق و تسهیلات اعطایی در لینک های زیر بارگذاری شده است لطفا با کلیک بر روی نام فایل ها این جداول را دانلود و مطالعه فرمائید.

جدول ضرایب مناطق

جدول جمعیت مناطق استان

جدول تسهیلات اعطایی مناطق

نقشه استان:

نسخه چاپی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نسخه چاپی صفحه

آمار مراجعه کنندگان به وب سايت

بازديد کنندگان آنلاين:8
بازديد امروز سايت:10425
بازديد اين صفحه:1033985
تعداد کل بازديد:13620381

آدرس:

ياسوج-بلوار شهيد مطهري-دانشگاه علوم پزشکي ياسوج

تلفن تماس:

074-33337230-31

دورنگار:

074-33337230

انجمن ها


انجمن سلامت دانشگاه