چاپ        ارسال به دوست

راهنمای عضویت و ثبت نام در پورتال کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

ثبت نام در پورتال: کاربر برای استفاده از امکانات سایت(مانند تمدید کتب،لیست کتب امانتی،رزرو کتب درخواست کتب جدید،نظرسنجی،پرسش از کتابدار،ارسال مدارک به کتابخانه و...) باید در پورتال ثبت نام کند،لازم به ذکر است که برای استفاده از تمامی امکانات کتابخانه ای پورتال کاربر میبایست در پورتال ثبت نام کرده سپس عضو کتابخانه شود.

روند ثبت نام در پورتال:

1-    ابتدا به آدرس lib.yums.ac.ir مراجعه کرده و بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

2-    اطلاعات خواسته شده را پر کنید.ثبت ایمیل الزامی می باشد کسانیکه ایمیل ندارند فقط کافیست فرمت ایمیل را درست وارد نمایند مانند نمونه:  (  @gmail.com اسم دلخواه )        در انتها دکمه ذخیره را بزنید.

3-    در ادامه نام کاربری و کلمه عبور را که در مرحله قبل در نظر گرفته اید وارد نموده و با کلیک روی دکمه ورود به پورتال وارد شوید.

روند عضویت در کتابخانه:

کاربر پس از ثبت نام در سایت برای استفاده از امکانات کتابخانه(تمدید کتابها،مشاهده مدارک امانتی و برگشتی،رزو کتابها و ...) باید در کتابخانه عضو شود.برای عضویت پس وارد شدن به سایت کتابخانه بر روی گزینه کتابخانه شخصی  و سپس گزینه عضویت در کتابخانه کلیک نمایید.در اینجا دو حالت وجود دارد:

1- کاربر قبلا عضو کتابخانه بوده(دانشجویان قدیمی) که در اینصورت کاربر تنها یکبار شماره عضویت و کلمه عبور (شماره عضویت قبلا به شخص از طریق کتابخانه اختصاص داده شده، و کلمه عبور که برای همه این افراد 1 می باشد.را وارد نموده تا عضویت کامل گردد..

2-  دانشجویانی که عضو کتابخانه نیستندشامل دانشجویان جدیدالورود لازم است تا گزینه درخواست عضویت را انتخاب و کامل نموده سپس ارسال نمایند. داشتن فایل عکس 4*3 با فرمت JPG در این مرحله لازم می باشد.              3- در آخرین مرحله با مراجعه حضوری به قسمت ثبت نام کتابخانه مرکزی ، با ارائه کارت دانشجویی عکس دار ویا ارائه شماره دانشجویی همراه با کارت ملی جهت تایید نهایی عضویت اقدام نمایید.

  لازم به ذکر است که برای اطلاعات  بیشترمی توانید به قسمت راهنمای  کاربران در پورتال کتابخانه مرکزی درآدرس بالا مراجعه نمایید.


٠٩:٣٥ - 1397/06/27    /    شماره : ٢١٧٤٦    /    تعداد نمایش : ٣٠٣خروج
FEATURES

طراحي و توسعه توسط تيک تم. © 2016 tiktheme. تمامي حقوق محفوظ است.